AİMSAD, Haydarpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti

aimsaddergisi-reklamalani

AİMSAD, sektörün en önemli sorunlarından biri olan mesleki eğitim konusunda üzerine düşen sorumluluğu yerine getirerek verdiği desteği sürdürüyor.

AİMSAD Eğitim ve Satış Sonrası Hizmetler Komitesi, bu desteğin bir parçası olarak 26 Haziran 2018 tarihinde Haydarpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne ziyaret gerçekleştirdi. AİMSAD Eğitim ve Satış Sonrası Hizmetler Komitesi Başkanı Serkan Necipoğlu, AİMSAD Eğitim ve Satış Sonrası Hizmetler Komitesi Üyeleri Metin Arslan ve Hakan Altun’un katılım sağladığı ziyarette ayrıca AİMSAD Genel Sekreteri Arif Onur Kaçak, Mali ve İdari İşler Sorumlusu Ezgi Kurt ve İdari İşler Uzmanı Orkan Heriş’ten oluşan AİMSAD Heyeti de hazır bulundu. Okulun mobilya ve dekorasyon bölümünün fiziksel kapasitesi ve imkanlarını yerinde inceleyen Komite Üyeleri, okul yönetimi ile bir araya gelerek, okul-sanayi iş birliği noktasında karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Haydarpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Lütfü Cevahir başta olmak üzere okulun Mobilya Bölümü öğretmenlerinin de katılımı ile bir toplantı gerçekleştiren AİMSAD Heyeti, Sanayi-Okul İşbirliği Projesi kapsamında yapılacak çalışmaları aktardılar. Haydarpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile olası birliktelik kapsamında neler yapılacağının ele alındığı toplantının ardından AİMSAD Heyeti, okulu gezerek atölyenin güncel durumu hakkında bilgi aldı. Okul heyeti ile gerçekleşen toplantıdan sonra ise AİMSAD Eğitim ve Satış Sonrası Hizmetler Komite toplantısı Haydarpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirildi.