AİMSAD üyeleri için işbirliği anlaşmalarına yenilerini ekliyor

11312223 - agreement handshake
aimsaddergisi-reklamalani

Sektörün yol göstericisi olan AİMSAD, anlaşma yaparak üyelerine avantaj sağladığı firma ve kurum sayısını artırmaya devam ediyor.

Düzenlediği toplantı ve organizasyonlarla sektörel yol gösterici olan AİMSAD, aynı zamanda farklı kurumlarla yaptığı işbirlikleri ile de üyelerine birçok avantaj sağlıyor. Inspecco Belgelendirme, My Basic CRM, Accor Otelleri, Pusula İletişim ve PTS Kargo ile işbirliği içinde olan AİMSAD, bunlara ek olarak marka patent vekilliği veren bir firma ve dış ticaret, marka ve patent hukukuna vakıf bir hukuk bürosu ile de anlaşmak için noktayı koymaya hazırlanıyor.

Yakıt, araç kiralama, kargo gönderimi gibi sektördeki işbirliği uygulaması girişimlerini sürdüren AİMSAD ile Inspecco Belgelendirme firması arasında yapılan işbirliği kapsamında, AİMSAD üyesi firmalara CE Akreditasyonu, ISO 9001: 2015 belgelendirme ve ekipmanların periyodik bakım konularında özel ücretler uygulanıyor. Öte yandan AİMSAD ile Accor Otelleri arasında yapılan işbirliği kapsamında AİMSAD üyesi firmalara indirim sağlanıyor. İndirimli fiyatlardan faydalanabilmek için üyelerin seyahat öncesi ilgili otele rezervasyon yaptırması ve konaklayacağı oteldeki yetkililere AİMSAD Üye Kartını göstermesi yeterli oluyor. Çalışan ya da misafir konaklamaları olması halinde ise konaklama yapılacak otel, konaklama tarihleri ve misafir bilgilerini AİMSAD Genel Sekreterliği’ne (aimsad@aimsad.org) yazılı olarak bildirim yapılması gerekiyor. Bu çerçevede, üye kartı eline ulaşmamış veya kaybetmiş olan üyelerin AİMSAD Genel Sekreterliği’ne yazılı olarak başvuruda bulunması gerekiyor.

Anlaşma yapılan MyBasicCRM ile yapılan anlaşma neticesinde, program liste fiyatı üzerinden AİMSAD üyelerine yüzde 10 indirim uygulanıyor. Bu kapsamda MyBasicCRM ile müşteri kayıtları, ziyaret, görüşme takibi, görevler, hatırlatmalar ve kullanıcı iş takvimi, fırsat, satın alma ve satış teklifi, sipariş işlemleri, fiyat listesi, otomatik teklif hesaplama ve pdf oluşturma, şikayet, arıza ve servis takibi, üretim, kalite, sevkiyat yönetimi, müşteri borç bakiyesi, tahsilat, basit ön muhasebe, logo, eta, mikro, zirve, paraşüt vb. tümüyle entegrasyon gibi pek çok işlem indirimli yapılabiliyor.

AİMSAD’ın işbirliği içinde olduğu bir diğer kurum ise Pusula İletişim oldu. E-posta çözümleri konusunda gerek özel sektöre gerekse kamu kurumlarına hizmet veren Pusula İletişim firması ile yapılan işbirliği kapsamında kurumsal e-posta ve toplu e-posta gönderimi hizmetleri için üyelere ilk yıl için yüzde 50, ilerleyen yıllarda ise yüzde 15 indirim uygulanıyor. PTS Kargo ile yapılan işbirliği kapsamında da AİMSAD üyelerine yurtdışına kargo gönderimi uygulanırken özel fiyatlar veriliyor.

Yurtdışı fuar organizasyonları için de anlaşmalar yapıldı

AİMSAD, yurtdışı fuar organizasyonları konusunda da çeşitli anlaşmalar yaparak üyelerine avantaj sağlamaya ve yurtdışında sektörü temsil etmeye devam ediyor. Dubai Woodshow, Ukrayna Lisderevmash, Polonya Drema ve İtalya Xylexpo fuarlarının Türkiye Temsilciliği AİMSAD tarafından yapılırken, farklı fuarlarla temsilcilik görüşmeleri devam ediyor. Almanya’da gerçekleştirilen Ligna 2019 fuarı için ziyaretçi organizasyonu düzenlenirken, detaylı bilgiler AİMSAD web sitesinde yer alıyor. Öte yandan EUMABOIS üyeliği aracılığı ile AİMSAD üyelerine Rusya, Hindistan, Mısır, Meksika, Çekya, Slovakya ve Endonezya ülkelerindeki fuarlarda da avantajlı fiyatlar uygulaması sürüyor.