AİMSAD üyeleriyle buluşmaya devam ediyor

aimsaddergisi-reklamalani

Bu yıl Bursa, İstanbul ve Ankara’da dernek ile ilgili çalışmalar hakkında bilgi verip üyelerin görüşlerinin alındığı yemek organizasyonları düzenleyen AİMSAD, yıl sonuna kadar gelenekselleşen Üye Buluşmalarının sonuncusunu İzmir’de de yapacak.

Kurulduğu günden bu yana üyeleriyle sektördeki gelişmeleri ve yaşadıkları sorunları masaya yatırmak ve sektör içindeki birlikteliği sağlamak ve artırmak için bir araya gelen AİMSAD, 2017’de de Bursa, İstanbul ve Ankara’da buluşma gerçekleştirdi. Dernek ile ilgili çalışmalar hakkında bilgi verip üyelerin görüşlerinin alındığı AİMSAD’ın gelenekselleşen Üye Buluşmalarının bu yılki son adresi İzmir olacak.

AİMSAD’ın Üye Buluşmalarının ilki AİMSAD Yönetim Kurulu üyeleri, AİMSAD Genel Sekreterliği ve Bursa Üyelerinin katılımı ile 7 Kasım 2017 tarihinde Bursa Siesta Meşeli Park Restoran’da gerçekleştirildi. 21 Kasım 2017 tarihinde ise İstanbul Green Park Otel’de gerçekleşen İstanbul’daki buluşma yemeğinde, AİMSAD Yönetim Kurulu Üyeleri, AİMSAD Genel Sekreterliği ve İstanbul Üyeleri yer aldı. Yönetim Kurulu Üyeleri, Genel Sekreterlik ve Ankara Üyeleri’nin 28 Kasım 2017 tarihinde Ankara Yayla Restoran’da bir araya geldiği Ankara üye buluşmasında da hem dernek hem de sektörle ilgili gelişmeler ele alındı.

Yeni projeler ile ilgili detaylar üyelerle paylaşıldı

Üyelerin ve Yönetimin bir araya geldiği, karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan Üye Buluşma yemekleri, AİMSAD için tüm üyelerin dernek hakkında fikirlerini ve önerileri sunması açısından büyük önem taşıyor. AİMSAD yönetim kurulu ve üyelerin bir araya geldiği ve üyelere AİMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sabri Erol tarafından, geçmiş dönemde yapılan proje ve faaliyetler hakkında bilgi verildiği toplantılarda, 3 yıllık yeni dönemde hayata geçirilmesi planlanan yeni projeler ile ilgili detaylar üyeler ile paylaşıldı ve üyelerin soru ve önerileri dinlendi.

İzmir İZWOOD Fuarı, Sosyal Sorumluluk Projeleri, İstanbul Ağaç İşleme Makineleri fuarı hakkında üyelerin bilgilendirildiği toplantılarda, AİMSAD’ın misyon ve vizyon çerçevesindeki durumu üyelere aktarıldı. Toplantılarda, üyelerin genel olarak derneğin varlığından ve yaptığı uygulamalardan memnun oldukları gözlemlendi. Bu durum daha sonraki dönemler ve derneğin geleceği konusunda herkesin daha umutlu olduğu ve hep beraber daha büyük işlerin yapılmasının mümkün olduğunun göstergesi olarak kabul edildi.