AİMSAD’ın geleneksel kahvaltısı üyeleri fuarda bir araya getirdi

aimsaddergisi-reklamalani

Ağaç İşleme Makinesi ve Yan Sanayicileri Derneği’nin (AİMSAD), İstanbul’daki Ağaç İşleme Makinesi Fuarı’nda her yıl organize ettiği kahvaltı buluşması, bu yıl da üyeler tarafından büyük ilgi gördü.

Sektördeki ilişkilerin geliştirilmesi ve üyeler arasındaki birlik beraberliğin güçlendirilmesi amacıyla AİMSAD tarafından organize edilen geleneksel üye kahvaltılarına, İstanbul’daki Ağaç İşleme Makinesi Fuarı’nda bir yenisi eklendi. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükada Salonu’nda 14 Ekim Pazar günü yapılan kahvaltı organizasyonuna AİMSAD üyeleri yoğun katılım sağladı.

AİMSAD Yönetim Kurulu ve üyelerinin yanı sıra REED TÜYAP yöneticilerinin de katıldığı kahvaltıda, AİMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sabri Erol dernek tarafından yapılan faaliyetler ve Ağaç İşleme Makinesi Fuarı ile ilgili çalışmalar hakkında bilgi verdi. Kahvaltıda ayrıca REED TÜYAP A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Fatih Özmert tarafından AİMSAD ile birlikte yapılan ve planlanan işbirlikleri ile projeleri kapsayan bir konuşma gerçekleştirdi.