Ağaç İşleme Teknolojileri Paneli

Akademisyenler panelden mutlu döndü

Bu yıl 7 akademisyenin bildirilerini ve sektörle ilgili görüşlerini dile getirme fırsatı bulduğu Ağaç İşleme Teknolojileri Paneli, üniversite camiası tarafından içeriği ve sektöre yaptığı katkı nedeniyle büyük beğeni topladı. Panelin sanayi-üniversite arasındaki ilişkileri çok güçlendireceğini ifade eden akademisyenler, bu buluşmanın her yıl yapılmasını özellikle istediler.Ağaç İşleme Teknolojileri Paneli, sanayici ve eğitimcileri bir araya getirdi

İZWOOD Fuarı’nda 11 Nisan tarihinde düzenlenen Ağaç İşleme Teknolojileri Paneli, ülkenin dört bir tarafındaki üniversitelerin orman fakülteleri, ağaç işleme, mobilyayla ilişkili bölümlerinden ve sektörün meslek yüksek okullarından gelen öğretim görevlilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.


AİMSAD’ın geleneksel iftar yemeği, artan ilgi ve katılımla üçüncü kez sektörü buluşturdu

AİMSAD’ın ev sahipliği ve REED TÜYAP Fuarcılık A.Ş. desteğiyle İstanbul’daki Cemile Sultan Korusu’nda bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen geleneksel iftar yemeği, geçmiş yıllara göre giderek artan bir katılımla sektörün yine buluşma noktası oldu. 170’e yakın konuğun ağırlandığı organizasyona; AİMSAD Yönetim Kurulu ve Genel Sekreterliği ile AİMSAD üye firma temsilcilerinin yanı sıra kamu kurum ve kuruluşlarından önemli isimler, odalardan ve sektör derneklerinden temsilciler ile sektörel basın mensupları katıldı.