aimsad


AİMSAD Heyeti’nden Ankara’ya Bakanlık ziyaretleri…

AİMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sabri Erol, AİMSAD Yönetim Kurulu Üyesi Gürkan Necipoğlu, AİMSAD Genel Sekreteri Arif Onur Kaçak ve AİMSAD Mali ve İdari İşler Sorumlusu Ezgi Kurt’un yer aldığı AİMSAD Heyeti, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bakan Yardımcılığı’na atanan Hasan Büyükdede’ye 14 Ağustos 2018 tarihinde makamında tebrik ziyaretinde bulundu.Avrupa ağaç işleme sektörü İstanbul’da buluştu

Avrupa Ağaç İşleme Makinesi İmalatçıları Federasyonu’nun (EUMABOIS) Genel Kurulu, Ağaç İşleme Makine ve Yan Sanayisi İş Adamları Derneği’nin (AİMSAD) ev sahipliğinde İstanbul’da gerçekleştirildi.
İŞKUR özel sektöre istihdam desteği sunuyor

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), Çalışma Hayatında Milli Seferberlik Projesi’nin 2. Fazı kapsamında istihdamın artırılması ve işsizliğin azaltılması amacı ile işverenlere yönelik olarak çeşitli destek ve teşvikler sunuyor.
AİMSAD Bursa’da üyeleriyle 6’ncı kez buluştu

Kurulduğu günden bu yana üye sayısını sürekli artıran ve dernek çatısı altındaki iletişimi güçlendirmek adına organizasyonlar düzenleyen AİMSAD, yaptığı şehir toplantıları ile üyeleriyle bir araya geliyor.