İZWOOD


Akademisyenler panelden mutlu döndü

Bu yıl 7 akademisyenin bildirilerini ve sektörle ilgili görüşlerini dile getirme fırsatı bulduğu Ağaç İşleme Teknolojileri Paneli, üniversite camiası tarafından içeriği ve sektöre yaptığı katkı nedeniyle büyük beğeni topladı. Panelin sanayi-üniversite arasındaki ilişkileri çok güçlendireceğini ifade eden akademisyenler, bu buluşmanın her yıl yapılmasını özellikle istediler.

İZWOOD Fuarı için geri sayım başladı

Ağaç işleme teknolojisi ve mobilya yan sanayi sektörlerinin en büyük buluşması olarak AİMSAD iş birliğiyle bu yıl ikincisi düzenlenen İZWOOD 2018 Fuarı, 10-14 Nisan tarihleri arasında İzmir’de kapılarını açmak için gün sayıyor.Ağaç İşleme Makinecileri İzmir’de buluşacak

Ağaç işleme teknolojisi ve mobilya yan sanayi sektörlerinin en büyük buluşmalarından AİMSAD iş birliğiyle bu yıl ikincisi düzenlenen İZWOOD 2018 Fuarı, 10-14 Nisan tarihleri arasında İzmir’de düzenlenecek.


PLASTPAK ve İZWOOD 2018 fuarları yaklaşıyor

Plastik-Ambalaj Sektörleri ile Ağaç İşleme Teknolojisi-Mobilya Yan Sanayi sektörlerinin en büyük buluşması PLASTPAK ve İZWOOD 2018 fuarları, 10-14 Nisan 2018 tarihleri arasında İzmir’de kapılarını açmak için gün sayıyor.