tüyap

TÜYAP’tan fuarlara hazırlanma rehberi

TÜYAP Fuarcılık Genel Müdür Yardımcısı Arzu Saraç, firmalara, şu soruları sormalarını öneriyor: “Acaba ürünleriniz bu fuara uygun mu? Kartvizit verip ürününüzü göstermek mi istiyorsunuz, yoksa hedeflediğiniz özel bir bölge insanı mı var?”

Avrasya Pencere, Kapı ve Cam 2018 rekor ziyaretçiyle kapılarını kapattı

Pencere, kapı ve cam endüstrilerinin tüm bileşenlerini bir araya getirmek için yola çıkan alanında dünyanın ikinci, Avrasya Bölgesi’nin ise en büyük ihtisas fuarı Avrasya Pencere, Kapı ve Cam 2018, 7-10 Mart 2018 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.
Ağaç İşleme Makinesi Fuarı bu yıl 30. kez sektörü buluşturacak

Yıllardır sektöre yön veren, en yeni trendlerin, inovatif ürünlerin sergilendiği Ağaç İşleme Makineleri Fuarı, bu yıl 30. kez sektöre kapılarını açacak. Fuar firmalara bu yıl da, verimliliklerine katkı sağlayacak ürünleri, iş birlikteliklerini ve çözüm ortaklıklarını bulma fırsatı sunacak.


AİMSAD’ın anlamlı Sosyal Sorumluluk Projesi’yle çocukların yüzü güldü

AİMSAD ve TÜYAP işbirliğinde bu yıl ilk kez İzmir’de düzenlenen İZWOOD 2017 Fuarı, çok anlamlı bir sosyal sorumluluk projesine ev sahipliği yaptı. Fuar alanına AİMSAD öncülüğünde yaklaşık 1000 metrekarelik bir alana üretim bandı kuruldu ve makineler İzmir’de Çocuk Esirgeme Kurumlarında kalan çocuklar için dolap üretti.


İZWOOD, sektörün gücüne ve yeniliklerine ayna tuttu

Ağaç İşleme Makine ve Yan Sanayisi İş Adamları Derneği (AİMSAD) ve TÜYAP işbirliği ile düzenlenen İZWOOD 2017 Fuarı, ağaç işleme makineleri ile mobilya ve orman ürünleri endüstrilerini bu yıl ilk kez İzmir’de bir araya getirdi.