Ukrayna fuarına AİMSAD üyeleriyle katıldı

aimsaddergisi-reklamalani

Ukrayna’da sektörün en büyük fuarı olarak bilinen ve bu yıl 26-29 Eylül 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilen Lisderevmash fuarının katılımcıları arasında AİMSAD da yer aldı. Fuara AİMSAD’ın yanı sıra üye firmalardan ABM Makine, Akemsan, Canmaksan ve Üstünkarlı firmaları katıldı.

Ukrayna ahşap sektörünün önde gelen ticaret fuarı Lisderevmash 2017, bu yıl 16. defa, 26-29 Eylül 2017 tarihleri arasında Kiev’de gerçekleştirildi. Yerli ve yabancı uzmanlarca da kabul edildiği üzere, Lisderevmash 2017 16. Uluslararası Ormancılık Makine ve Ekipmanları Fuarı, Ağaç ve Mobilya Sanayi İhtisas Fuarı, Ukrayna’nın en büyük fuarı olarak biliniyor.

Uluslararası çapta sektörün bir araya geldiği, dünyanın birçok ülkesinden katılımın gerçekleştiği Lisderevmash 2017’ye, Türk firmaları da iştirak etti. AİMSAD da 26-29 Eylül 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilen Fuar’ın katılımcıları arasındaydı. Fuara AİMSAD’ın yanı sıra üye firmalardan ABM Makine, Akemsan, Canmaksan ve Üstünkarlı firmaları katıldı. Fuara toplam 25 farklı ülke katılım sağladı. Bu ülkelerden 324 firma stant kurdu. 10 bin civarında ziyaretçinin katıldığı fuarda, 8 ülke pavilyonu yer aldı.